Zadbane usta, doskonale pomalowane, odpowiedniej wielkości to marzenie każdej kobiety. Jednak nie każda z pań wie jak dobrać dla siebie odcień szminki, jak optycznie powiększyć swoje usta, nie ma czasu na idealnie dopracowany makijaż.

Rozwiązaniem jest makijaż permanentny, który sprawi, że nie musisz się martwić czy masz odpowiednio dobraną szminkę, czy się rozmazała, czy nie wyjechałaś konturówką. Twój makijaż ust po wykonaniu zabiegu pigmentacji będzie zawsze wyglądał perfekcyjnie, czy to po posiłku, pocałunku, treningu, w podróży, czy na ważnym spotkaniu.

W trakcie zabiegu, ustom zostanie nadany odpowiedni kształt i dobrany idealny kolor. Wystarczy tylko wykończenie błyszczykiem i możesz cieszyć się pięknym makijażem.

Jak przygotować się do zabiegu?

Skóra ust powinna być nawilżona i wygładzona, np. za pomocą zabiegu mikrodermabrazji. Wskazane jest, aby kilka dni przed zabiegiem stosować lek przeciwwirusowy.

Jak działać po zabiegu?

Po zabiegu występuje opuchlizna ust, a kolor pigmentu jest ciemniejszy, niż ma być w efekcie końcowym. Taki efekt utrzymuje się do 7 dni. Usta należy pielęgnować preparatami zaleconymi przez linergistę. Należy wystrzegać się kontaktu ze słońcem, sauny, spa, zabiegów kosmetycznych i stale dbać o ich odpowiednie nawilżenie. Pod żadnym pozorem nie wolno stosować mydła, czy innych kosmetyków, których nie zalecił kosmetolog.

Kiedy nie wykonywać zabiegu?

Makijażu permanentnego ust nie można wykonywać w przypadku, gdy:

– występuje opryszczka, lub inna infekcja,

– stosowana jest kuracja farmakologiczna,

– kobieta jest w trakcie ciąży, karmienia piersią,

– usta były poddane w niedawnym czasie wypełnieniu kwasem hialuronowym.

Wyobraź sobie, że nie musisz spoglądać w lusterko i sprawdzać czy szminka idealnie leży, że kontur Twoich ust jest regularny. Bez względu na to, w jakiej jesteś sytuacji wyglądasz pięknie. Makijaż permanentny jest właśnie dla Ciebie. 😉